Dostawa i oplaty

Dostawa i zwroty

Witamy www.wnetrzarnia111.pl. Dziękujemy naszej polityki przewozowej czytać i powrócić cierpliwości powrotem.

zamówienia międzynarodowe

Używamy International Express Service dla wszystkich międzynarodowych dostaw. Jesteśmy odpowiedzialni za wysyłkę. Pozwoli 7-10 dni roboczych od daty wysyłki. Dają ci tropi liczbę Gdy zamówienie. Opóźnienia mogą wystąpić do marca ze względu na duży popyt i dużym obciążeniu w zakresie usług pocztowych i celnych we wrześniu. Upewnij się, że dają nam swój adres i wysyłki, nie jesteśmy odpowiedzialni za reshipment jeśli przewidziane.

anulowanie

Jeśli chcesz anulować zamówienie należy wysłać go bezpośrednio. 25% opłat będą miały zastosowania. Większość zamówienia będą wysyłane w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. W tym samym czasie, zamówienia nie można przerwać w Internecie.

kompromis

Jeśli nie jesteś zadowolony, aby znaleźć przyczynę, raz z zakupu, możesz dać nam zamówienie i będziemy szczęśliwi, aby pomóc Ci wymienić lub zwrócić produkt.

Po otrzymaniu zwrotu, może być do siedmiu dni, aby zakończyć swój powrót. A wszystkie koszty związane z wymianą towaru leży w gestii konsumenta.

wydajność

W mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia wady fabrycznej przypadku mamy / naprawimy produkt bez konieczności wymiany. klienci kosztów

Aby zwrócić przedmiot, napisz do nas wcześniej i zapytać, dlaczego. Mamy dalsze instrukcje.

Produkty muszą być zwrócone w ciągu 8 dni od otrzymania - nienoszonym i zawierają wszelkie oryginalnego opakowania i etykiety. Będzie ona być zapisana na zarybianie płatności / przetwarzania 25% VAT. Wszystkie wysyłek opłat za zwrócony towar leży w gestii konsumenta.

Refundacja będzie kartą kredytową lub inną płatności i może być obsługiwane po dostaliśmy zwróconych towarów, tropi liczbę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

PowrĂłt